Ukończenie ultramaratonu Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km non- stop to nie lada wyzwanie. Od dwóch lat intensywnie trenujesz i przygotowujesz się do startu. Zdobyłeś/aś wymaganą kwalifikację, termin rozpoczęcia BBT zbliża się nieubłaganie. Po kilkugodzinnej podróży pociągiem zmęczony docierasz do Świnoujścia w piątek późnym wieczorem. Biuro Wyścigu jest już zamknięte, a przecież musisz się zarejestrować i odebrać swój pakiet startowy. Na trasę ultramaratonu ruszają pierwsi zawodnicy. Próbujesz skontaktować się z kolegą który w Świnoujściu pojawił się już w dniu wczorajszym, ale nie odbiera...

Obawiasz się takiego scenariusza ? A może Twój poprzedni start rozpoczął się tak niefortunnie? Nie masz pojęcia co robić. Stres i zmęczenie daje się we znaki.

 

A gdyby tak… skorzystać z możliwości wcześniejszej wysyłki pakietu startowego do paczkomatu, którą w tym roku oferują organizatorzy? Pomyślmy…

 

Po kilkugodzinnej podróży pociągiem docierasz do Świnoujścia w piątek późnym wieczorem. Biuro Wyścigu jest już zamknięte, ale przecież Ty skorzystałeś/aś z możliwości wysyłki pakietu startowego do domu, więc nie musisz szukać Biura Wyścigu. Numer startowy przypięty do koszulki, worki na przepaki spakowane i gotowe do zdania. Jesteś w pełni gotowy na poranny start o 8:30. Ale zaraz, zaraz… przecież trzeba podpisać listę rejestracyjną oraz wszelkie zgody na udział w ultramaratonie. Nic bardziej mylnego – organizator zadbał również i o to. Wszelkie formalności załatwisz na promie Bielik z którego startujesz tuż przed startem.  Na trasę ultramaratonu ruszają pierwsi zawodnicy z wieczornej grupy. Udajesz się na prom aby zobaczyć jak wygląda start. Spotykasz kolegę z którym jechałeś w innym wyścigu. Wspólnie dyskutujecie o strategii jazdy oraz o pogodzie. Zapowiada się idealna. Może uda się wykręcić rekord trasy?

 

Wszystkich którzy chcieliby skorzystać z możliwości wcześniejszego otrzymania pakietu startowego do paczkomatu prosimy o przesłanie e-maila na adres pakiety@1008.pl, w treści podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer paczkomatu do którego mamy wysłać Twój pakiet (w terminie do 15.08).

 

27 lipca 2020

Organizacja startu Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km non-stop - część 3

Nadchodzące wydarzenie: Bałtyk - Bieszczady Tour 1008km non-stop

F&Q

kontakt@ultracycling.pl

+48 505 801 791

Czas realizacji zamówienia

Płatność

Dostawa

Zwroty i wymiana

Polityka prywatności

O nas

Regulamin sklepu

  SKLEP

  ULTRACYCLING