NAJNOWSZE WPISY

27 sierpnia 2020
Paweł Miłkowski zwyciężył w klasyfikacji generalnej XII Bałtyk-Bieszczady Tour. Kolarz z Sosnowca ustanowił nowy rekord trasy, bijąc poprzedni najlepszy wynik o blisko dwie godziny. Wśród pań triumfatorką okazała się Sylwia Kowalska. Rywalizacja w tegorocznym Bałtyk-Bieszczady Tour odbywała się na niespotykanym dotąd poziomie sportowym. Dość powiedzieć, że poprzedni rekord trasy został
18 sierpnia 2020
Sklep Ultracycling funkcjonować będzie zarówno w godzinach otwarcia Biura Wyścigu w Świnoujściu, jak i przez cały poniedziałek (24.08) na mecie w Ustrzykach Górnych. Możliwość zakupu będzie miał każdy kto ukończył przynajmniej jedną edycję Bałtyk-Bieszczady Tour (w dowolnym roku) lub planuje zrobić to w tym roku 😊 Dla naszych finisherów przygotowaliśmy
15 sierpnia 2020
Podczas tegorocznej edycji Bałtyk-Bieszczady Tour Biuro Wyścigu funkcjonować będzie w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego 1/1. Ekipa techniczna będzie do Waszej dyspozycji między godziną 10 a 16:30.  Na miejscu możliwy będzie odbiór pakietów startowych. To również tam, będzie funkcjonował nasz sklep Ultracycling, w którym możliwa będzie
27 lipca 2020
Ukończenie ultramaratonu Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km non- stop to nie lada wyzwanie. Od dwóch lat intensywnie trenujesz i przygotowujesz się do startu. Zdobyłeś/aś wymaganą kwalifikację, termin rozpoczęcia BBT zbliża się nieubłaganie. Po kilkugodzinnej podróży pociągiem zmęczony docierasz do Świnoujścia w piątek późnym wieczorem. Biuro Wyścigu jest już zamknięte, a przecież