Podczas tegorocznej edycji Bałtyk-Bieszczady Tour Biuro Wyścigu funkcjonować będzie w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego 1/1. Ekipa techniczna będzie do Waszej dyspozycji między godziną 10 a 16:30.  Na miejscu możliwy będzie odbiór pakietów startowych. To również tam, będzie funkcjonował nasz sklep Ultracycling, w którym możliwa będzie przymiarka oraz zakup stroju ukończenia BBT.

 

Również w Biurze Wyścigu przeprowadzone zostaną odprawy techniczne, podczas których rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości dotyczące startu i przebiegu ultramaratonu. Odprawy techniczne prowadzone będą co godzinę, począwszy od godziny 10:30, aż do zamknięcia Biura Wyścigu. Zachęcamy do udziału w odprawie zwłaszcza tych dla których udział w tegorocznej edycji będzie debiutem.

 

A co z osobami, które otrzymają swój pakiet do paczkomatu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania? Oczywiście wszystkie te osoby również zapraszamy do naszego Biura Wyścigu w piątek, jednak nie jest to absolutnie konieczne. Z takim osobami ekipa techniczna spotka się bezpośrednio na promie przed  samym startem. To tam, po wejściu do tzw. strefy technicznej zostaną załatwione wszelkie formalności związane z udziałem w ultramaratonie. 

 

Prosimy jednak pamiętać, że nasz team nie będzie miał możliwości przeprowadzania indywidualnych odpraw na promie, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania koniecznie odwiedź nas w Biurze Wyścigu lub po prostu napisz do nas wiadomość😊

 

Przypominamy również o konieczności posiadania maseczki ochronnej podczas wizyty w Biurze Wyścigu.

 

 

15 sierpnia 2020

Biuro Wyścigu Bałtyk-Bieszczady Tour 1008km non-stop

Nadchodzące wydarzenie: Bałtyk - Bieszczady Tour 1008km non-stop

F&Q

kontakt@ultracycling.pl

+48 505 801 791

Czas realizacji zamówienia

Płatność

Dostawa

Zwroty i wymiana

Polityka prywatności

O nas

Regulamin sklepu

  SKLEP

  ULTRACYCLING